У Києві створили департамент муніципальної безпеки КМДА. Чим він займатиметься?

У Києві створено департамент муніципальної безпеки КМДА. Він координуватиме роботу двох комунальних підприємств – «Київської аварійно-рятувальної служби» та «Муніципальної охорони», а також контролюватиме роботу інтегрованої системи відеоспостереження і відеоаналітики, повідомляє пресслужба КМДА.

Основні напрями роботи департаменту у КМДА назвали безпеку (взаємодія з правоохоронними органами.), цивільний захист (реагування на аварії та надзвичайні події, взаємодія з рятувальними службами, зокрема, співпраця з Держслужбою надзвичайних ситуацій України та її територіальними підрозділами), територіальна оборона (попередження різних правопорушень зусиллями представників).

Директором нового департаменту обрано Романа Ткачука. Раніше він обіймав посаду заступника директора департаменту міського благоустрою – начальника управління з питань надзвичайних ситуацій. Новостворена структура складається з 58 людей, двох головних управлінь і двох відділів. До складу департаменту увійшли управління з питань цивільного захисту, управління з питань взаємодії з правоохоронними органами, відділ територіальної оборони та відділ мобілізаційної роботи.

0Shares

Вам також може сподобатись: