У Києві зросла середньомісячна заробітна плата

Перше півріччя 2019 року відзначилось позитивними тенденціями соціально-економічного розвитку в столиці. Зокрема, мова йде про ріст середньомісячної заробітної плати, скорочення рівня безробіття, зростання обороту роздрібної торгівлі, експорту та імпорту товарів, а також обсягу виконання будівельних робіт.

Про це повідомила директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації, – передає пресслужба КМДА.

«За останніми статистичними даними середньомісячна заробітна плата в місті Києві становить 15 183 грн, що на 18% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Разом із тим, до 6,7% скоротився рівень безробіття. Впевнені позитивні показники маємо в галузі торгівлі. Зокрема, оборот роздрібу зріс на 14,4%, а експорт та імпорт товарів – на 21,4% та 11,6% відповідно. За перше півріччя поточного року на 19,5% збільшився обсяг будівельних робіт у столиці», – зазначила Наталія Мельник.

Вона також поінформувала про те, що з урахуванням останніх змін у Бюджетному кодексі на цей час Департамент економіки та інвестицій завершив роботу щодо формування Переліку інвестиційних проектів з будівництва та реконструкції, які планується реалізувати у 2020 та наступних роках за рахунок бюджетних коштів.

«Наразі відібрано проектів на загальну суму 22,5 млрд грн, що відповідає граничним обсягам прогнозних бюджетних асигнувань. Традиційно найбільших ресурсів потребують незавершені об’єкти в житлово-комунальному господарстві, транспорті та освіті», – зауважила Наталія Мельник.

Так, відбір інвестиційних пропозицій відбувався за чіткими критеріями і пріоритет було надано об’єктам, строк завершення будівельних робіт на яких визначений до 31 грудня 2020 року; перехідним об’єктам, із обсягами асигнувань, що забезпечують введення в експлуатацію в заплановані терміни; об’єктам, які передбачається фінансувати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, та об’єктам, на розробку проектної документації яких були витрачені бюджетні кошти у попередні роки, але реалізація яких не розпочата.

«Окремо хочу зазначити, що вже з 2020 року включення нових проектів буде здійснюватися шляхом конкурсного відбору за окремим порядком, затвердженим КМДА. Сьогодні така система відбору вже діє на державному рівні і до жовтня цього року буде імплементована в місті Києві», – наголосила Наталія Мельник.

https://zik.ua/news/2019/08/04/u_kyievi_zrosla_serednomisyachna_zarobitna_plata__kmda_1619223

0Shares

Вам також може сподобатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.