На столицю очікують зміни

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Ткаченко таки готується стати головою Київської міської державної адміністрації. Він подав декларацію кандидата на цю посаду.

Найпевніше вже в середу 9 жовтня 2019 року Кабінет міністрів України погодить саме його кандидатуру, внесену президентом Зеленським. Очевидно, що навіть незважаючи на правову вразливість такого призначення, Київ став квотою І.Коломойського.

Одночасно з призначенням, щоб зменшити правове навантаження, очікується прийняття Верховною Радою нового Закону України «Про столицю».

Навряд чи Володимир Зеленський наважився на такий неоднозначний крок, якби не згубна для киян політика нинішнього міського голови В.Кличка і його оточення. Хаотична забудова, зношені мережі, недобудовані мости, вимивання бюджетних коштів через афілійовані структури, дефіцит шкіл і садочків – далеко не повний перелік «здобутків» Кличка за період його каденції.

Його конвульсивні намагання самостійно зайнятися столицею, демонстрація кадрових ротацій, апелювання до Р.Джуліані навряд чи врятують мера від публічного приниження.

Чи впорається Олександр Ткаченко з серйозними викликами – покаже час. Поки нинішній склад КМДА намагається максимально освоїти гроші міського бюджету на заплановані ними проекти, більшість яких, як показала практика, мають на меті не покращення життя киян, а покращення життя розпорядників бюджету.

Так що новій команді, скоріш за все, доведеться почати працювати з порожнім бюджетом.

0Shares

Вам також може сподобатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.