Капітальний ремонт Хрещатика: очікування- реальність.

Кияни вже давно чекають від влади відновлення Хрещатика після подій 2014 року. Раніше Хрещатик був епіцентром прогулянок для туристів, гостей та жителів столиці. Але тепер Хрещатик все менше приваблює народ, бо потребує ремонту.

Міська влада все ж таки планує зробити капітальний ремонт Хрещатика. Вже провели тендер на створення проєкту. Реконструкцію планують почати в 2021 році.

По розрахункам оновлений Хрещатик коштуватиме для держави  10 мільйонів гривень, а Майдан Незалежності – майже 5,5 мільйона.

Головна мета – зробити центр Києва зручним для людей з інвалідністю, оновити пішохідні зони та зелені насадження за сучасними стандартами.

Хрещатик планують зробити зручним для всіх. Уздовж вулиці багато історичних будівель, на фасадах яких хочуть оновити і підсвітити нумерацію. В ході ремонту також модернізують вуличне освітлення, убезпечать транспортні зупинки і закриють парковку на тротуарах.

Також, у ході ремонтних робіт замінять фігурні елементи мощення на нову плитку чи природний камінь, замінять урни і асфальтне покриття дороги, облаштують велодоріжку і тактильну плитку. Оновлять і зливні комунікації. В план ще входить заміна тротуарів на прилеглих до Хрещатика вулицях.

На даний момент проектувальники ретельно опрацьовують кожен метр території Хрещатику, аналізують, проводять консультації, вивчають всі комунікації, які, можливо, потрібно буде міняти або ремонтувати в рамках капітального ремонту.

На час проведення робіт частково обмежать рух транспорту.

Тим часом, експерти вважають, що підходити до ремонту Хрещатика потрібно дуже відповідально, і перш за все – радитися з киянами. Тому можливо для киян розроблять опитування в режимі онлайн.

0Shares

Вам також може сподобатись: