Єдиний квиток на поїзд і київське метро можна буде придбати вже у вересні

У метрополітені сподіваються, що SmartTicket дозволить зменшити черги біля входу до станції «Вокзальна». Чиновники тестують SmartTicket на залізничному вокзалі у Києві.

Вже у вересні цього року можна буде придбати єдиний електронний квиток SmartTicket для поїздів далекого спрямування та метро у Києві, повідомляє міністерство інфраструктури. Квиток продаватимуть на сайтах e-transport.gov.ua та SmartTicket.gov.ua.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій та новий очільник Укрзалізниці Володимир Жмак протестували SmartTicket сьогодні, першого вересня, – скориставшись єдиним квитком на метро та поїзд Костянтинівка-Київ.

У метрополітені сподіваються, що SmartTicket дозволить зменшити черги біля входу до станції «Вокзальна» – адже пасажири поїздів зможуть купити разовий квиток на метро разом із квитком на поїзд. «Впровадження (послуги) сприятиме зменшенню черг пасажирів за разовими квитками для проїзду», – заявив начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський.

Передбачається, що на другому етапі квиток об’єднуватиме всі залізничні перевезення та весь муніципальний транспорт Києва; на третьому етапі додадуть внутрішні авіа- та автобусні перевезення.

Зазначають, що вже триває розробка мобільного застосунку, а також підключення до системи авіаперевізника SkyUp та автобусної компанії Gunsel.

Запровадити такий єдиний квиток міністерство інфраструктури планувало ще за головування Володимира Омеляна у 2018 році. Тодішній міністр заявляв, що незабаром запустять систему, яка дозволятиме купити один квиток на маршрут кількома видами транспорту, зокрема літаком, поїздом, автобусом тощо.

0Shares

Вам також може сподобатись: