У Києві розпочалося голосування за проєкти Громадського бюджету

Кошторис цьогорічного Громадського бюджету становить 170 мільйонів гривень – це найбільша сума за п’ять років його проведення.

17 серпня о 9:00 у Києві розпочалося електронне голосування за проекти нового Громадського бюджету. Голосування триватиме до 15 вересня.

Цьогоріч на Громадський бюджет подали заявки рекордні понад 840 команд. До голосування допущено понад 1400 проєктів на суму понад 715 мільйонів гривень, повідомляє КМДА. Із них 168 – загальноміські проєкти.

Кошторис цьогорічного Громадського бюджету становить 170 мільйонів гривень. Це найбільша сума за п’ять років проведення ГБ у Києві. На реалізацію великих проєктів спрямовуєть 60% кошторису, а малих проєктів – 40%.

Проєкти розподілено за 10 категоріями: освіта, громадянське суспільство (це категорія з найбільшою кількістю проєктів – 722); молодь, спорт; ЖКГ, комунальне господарство, енергоефективність; культура, туризм; здоров’я; соціальний захист, інклюзія; дороги, транспорт; екологія; експериментальні; інформаційні технології.

Кожен киянин може проголосувати щонайбільше за п’ять проєктів. Для голосування слід зареєструватися на сайті та обрати проєкти за назвою, номером або за допомогою фільтрів.

Раніше перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомляв, що з 2021 року кожен киянин матиме 10 голосів на Громадському бюджеті і зможе проголосувати за один проєкт у кожній з 10 тематик.

0Shares

Вам також може сподобатись: