У Києві почнуть будувати центр захисту тварин: там буде ветклініка та притулок для собак і котів

У Києві восени почнеться будівництво центру захисту тварин на 700 місць, де діятиме ветеринарна клініка та притулок для собак і котів, повідомляють у КМДА.

Також у центрі працюватиме готель для тимчасового перебування тварин на час від’їзду власників.

«Проблема безпритульних тварин здається для багатьох не дуже актуальною. Але кількість їх щороку не зменшується, і це потребує системного підходу як в інтересах безпеки киян, так і заради життя і здоров’я самих тварин. Вони потребують захисту і турботи. Тому ми ухвалили рішення про зведення центру», – коментує заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Спершу на території створять ветеринарну клініку, яка розрахована на одночасний прийом 55 котів і 108 собак. Друга черга – це будівництво ветеринарного готелю, де можна розмістити 38 собак і 22 коти.

Третя черга будівництва – притулок для котів на 120 місць. Під час четвертої мають відкрити 547 вольєрів для утримання собак.


Побудувати центр захисту тварин планували у 2018 році. Згідно з проєктом, його облаштують на вулиці Автопарковій у Дарницькому районі. 

https://www.the-village.com.ua/village/city/city-news/287893-u-kievi-stvoryat-noviy-tsentr-zahistu-tvarin-tam-bude-vetklinika-ta-pritulok-dlya-sobak-ta-kotiv

0Shares

Вам також може сподобатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.