У Києві запрацює безкоштовний сервіс сортування відходів

У Києві запрацює новий безкоштовний сервіс сортування відходів Ecola. Сервіс обіцяють запустити найближчим часом.

Сортувати сміття по типу не треба, представники компанії це зроблять самостійно. Ecola приймає на переробку:

  • Скло (скляні пляшки, скляні банки, склобій будь-якого кольору);
  • Папір ((папір та картон, листівки та газети, книжки та журнали, кольорову картону упаковку, зошити та альбоми для малювання, папьє-маше (упаковка зпід яєць та техніки), Tetrapack та паперовий посуд (стаканчики, контейнери);
  • Пластик (маркування №1 РЕТ, РЕТF, HDPE, PE-HD, LDPE, РР);
  • Метал (консервні банки, столові прибори, кришечки від банок, інші металеві вироби, алюмінієві банки та посуд).

Для того, щоб підготувати вторсировину для сортування необхідно помити все з миючою речовиною перед тим як сортувати, висушити та стиснути, щоб відходи займати якомога менше простору при транспортуваннні.

Готові пакети з вторсировиною розміром 120 літрів (або 30 кг), яку ви залишите за дверима, заберуть представники компанії, відсортують та відправлять на переробку. Користуватися сервісом зможуть готелі, ресторани, кафе, житлово-експлуатаційні компанії, ТРЦ, торгівельні мережі, логістичні центри, офіси підприємств. Подати заявку на вивезення вторсировини можна через телеграм-бот Ecola Assist.

У компанії заявили, що будуть укладати партнерські договори з усіма ліцензованими переробниками України, фактична переробка відбуватиметься на тих підприємствах, які будуть пропонувати кращі умови закупівлі.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Хмарочоса» – незалежного та впливового київського інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 50 гривень. За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете робити Київ зрозумілішим для містян, а діяльність влади – прозорішою.

0Shares

Вам також може сподобатись: