Тимошенко та гральний бізнес

Сьгодні ЗЕкоманда «помножила на нуль» наймасштабнішу корупційну аферу створену Юлією Тимошенко в результаті якої за 11 років , було недоотримано в бюджет України більше ста мільярдів гривень, які плавно перетекли в кишені корупціонерів в державних органах , це приблизно 1 500 найсучасніших танків «ОПЛОТ», яких вкрай не вистачає воюючій українській армії.

Тимошенко визнала, що заборона загнала гральний бізнес у тінь.Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО визнає, що законодавча заборона грального бізнесу привела до тінізації цієї сфери діяльності.

«Чесно хочу визнати, що справа йде дуже важко. Одне – це прийняти постанову уряду, прийняти закон, а інше – це реально закрити гральні автомати. Зараз вони змінюють вивіски, але під цією вивіскою продовжують працювати ті ж казино», – зазначала Юлія Тимошенко.

У той же час прем`єр підкреслила, що такі факти «підпільного бізнесу» реєструються не по всій території країни.

Також, Тимошенко нагадала, що в Кабінеті міністрів України відкрита спеціальна телефонна лінія, куди можуть звернутися громадяни, котрі мають у своєму розпорядженні факти продовження роботи залів ігрових автоматів.

0Shares

Вам також може сподобатись: