Стан повітря у Києві
Останнім часом у Києві помічається погіршення повітря. Це може бути спричиненим збільшенням кількості машин у місті на 15% за 2019 рік та тепловими електро станціями, які викидають велику кількість забруднень у повітря міста.
Тільки Дарницька ТЕЦ видає на добу десятки тонн викидів. Конкретно в цьому районі токсичний зміг може спостерігатися майже цілий рік. Особливо взимку в тумані накопичується велике скупчення шкідливих речовин.
За рівнем забруднення спостерігає Центральна геофізична обсерваторія Українського гідрометцентру. Обсерваторія 3-4 рази на добу вимірює вміст шкідливих речовин в атмосфері на 16 стаціонарних постах. Визначається 21 забруднююча домішка.
