Поліція перевірятиме, чи справжні спецперепустки у пасажирів київського метро

Їх можуть отримати лише працівники «критичної інфраструктури» — зокрема, сфери транспорту, охорони здоров’я та комунального господарства.

Проїзд у Київському метрополітені з п’ятого квітня буде дозволений лише за наявністю спецперепустки, яку зможуть отримати працівники критичної інфраструктури. Дотримання правил у підземці перевірятимуть поліцейські та чергові по станції. Про це розповіла заступниця директора КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон в ефірі телеканалу «Україна 24».

Метрополітен працюватиме в звичайному режимі – потяги курсуватимуть за звичним графіком. На входах до станцій підземки чергуватимуть поліцейські та чергові по станції, які перевірятимуть та запускатимуть тільки тих людей, які матимуть спецперепустки.

Функціонування спецперепусток не впливає на оплату проїзду, зауважила Макогон. Вона також закликала людей підготувати засоби оплати проїзду і користуватися безконтактними способами оплати.

Київ з п’ятого квітня запроваджує нові карантинні обмеження. Вони діятимуть до 16 квітня. Весь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів, які надаватимуться працівникам підприємств критичної інфраструктури.

0Shares

Вам також може сподобатись: