КМДА прокинулася?

Уже понад тиждень кияни і гості столиці задихаються від неймовірного смогу, який накрив Київ. Усі плуталися в здогадках про причини такого явища. Думки були прямо протилежні – від нічого страшного не сталося до реальної небезпеки життю і здоров’ю мільйонів людей.

Коментували прості люди, лікарі, есперти-екологи блогери, мнсники, метеорологи. Усі крім… столичної влади.

І лише через 8 днів КМДА прокинулася і прокоментувала, що причиною є «утворення густого туману “із продуктами життєдіяльності міста” у столиці особливостями температури у жовтні».

«Уже тривалий час, інформує прес-служба КМДА, – переважає антициклональний характер погоди, коли опади малоймовірні, вітер або слабкий, або взагалі штиль. Температурна інверсія атмосфери виникає, коли верхні шари атмосфери досить теплі, а приземний шар холодний – вертикальна циркуляція повітря сповільнюється, і всі продукти життєдіяльності міста не можуть піднятися у верхні шари атмосфери і розсіятися».

Міська влада так за камуфлювала наявність у повітрі дуже небезпечної мілкодисперсної пилюки, яка реально надзвичайно шкідлива.

Потім КМДА виклало і правила поведінки в такій несприятливій ситуації.

Виникає логічне запитання – чому тільки через 8 днів прокинулася місцева адміністрація? Невже життя і здоров’я мешканців столиці мало бентежить мера, який живе за містом?

Виходить, що так. Мер В.Кличко, який ще поки обіймає посаду і голови Київської міської державної адміністрації, більше переймається своєю долею і забезпеченням своїх інтересів в освоєнні коштів бюджету Києва, а не своїми прямими обов’язками.

УП

0Shares

Вам також може сподобатись: