Київська агломерація для В.Кличка

Поки Зе-команда вперто намагається позбавити В.Кличка впливу на фінансові потоки і призначити на посаду голови КМДА свого представника, столичний мер системно і успішно протидіє.

Нещодавно його обрано головою асоціації «Київська агломерація» https://kyiv.online/vitalij-klychko-ocholyv-asotsiatsiiu-kyivska-ahlomeratsiia/

Фактично це означає ефективну спробу Кличка зробити своїми союзниками кілька десятків голів прилеглих до Києва міст, мешканці яких здебільшого працюють в Києві.

Можемо спрогнозувати, що узгоджені дії столичного мера і його колег можуть ініціювати масштабні інфраструктурні проекти, спрямовані на підвищення якості життя киян і мешканців сусідніх міст. Як от – побудова нових розв’язок, маршрутів громадського транспорту, відкриття нових станцій метро за межами столичної міської смуги тощо.

На сьогодні ці проекти неможливі через цілу низку законодавчих обмежень, але при вдумливому підході їх реалізація може стати не тільки економічним поштовхом розвитку агломерації, але й підставою для суттєвого підвищення іміджу столичного голови.

Не варто забувати і про той факт, що Венеціанська комісія навряд чи погодиться з проголосованим Верховною Радою Законом «Про столицю», оскільки в ньому наявні ознаки порушення норм Хартії місцевого самоврядування, до яких приєдналася Україна.

Таким чином, В.Кличка як столичного голову рано списувати на політичну пенсію. А боротьба за владу над Києвом, відтак може мати і позитивні наслідки для мешканців столиці.

0Shares

Вам також може сподобатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.