Київрада зобов’язала школярів і вчителів співати гімн перед уроками

Київрада зобов’язала школярів і вчителів співати гімн перед уроками Автори запевняють, що таке рішення – «не наше нову-хау», так само починають день школярі у США.

Київрада підтримала проєкт рішення про обов’язкове виконання учнями та вчителями гімну України у школах столиці. Гімн виконуватимуть щодня на початку навчання.

Крім того, документ зобов’язує проводити у школах роз’яснювальну роботу щодо «шанобливого ставлення до державних символів».

«Це сприятиме вихованню патріотизму серед підростаючого покоління», – прокоментував у Facebook один із авторів проєкту, депутат від ВО «Свобода» Олег Бондарчук.

Він зазначив, що ідейним натхненником рішення став Тарас Мацюк – засновник організації «Золоті леви Чорної сотні» (чорносотенцями називали російські монархічні, ультранаціоналістичні й антисемітські угруповання на початку ХХ століття).

Також авторами проєкту були депутати від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк та Ігор Мірошниченко.

Мірошниченко зауважив, що таке рішення «не є нашим нову-хау» – мовляв, так само починають день школярі у Сполучених Штатах.

Зазначимо, що у США справді існує така практика, але вона не є загальнонаціональною, різні школи самі вирішують чи зобов’язувати учнів співати гімн і наскільки часто.

0Shares

Вам також може сподобатись: