Кияни просять заборонити нічні галасливі перегони містом

Незадоволені кияни звернулись до мерії з ініціативою заборонити їздити на галасливих спортивних автомобілях і мотоциклах в нічний час в центрі міста і в спальних районах. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

"Останнім часом в місті з'явилася велика кількість власників спортивних автомобілів і мотоциклів. Серед таких власників досить багато безвідповідальних осіб, які носяться по місту, порушуючи ПДР і перевищуючи швидкість, влаштовуючи гонки і піднімаючи просто неймовірний гуркіт. Транспорт, який з шумом мчить по місту вночі між житловими будинками, провокує спрацьовування сигналізації в припаркованих уздовж дороги автомобілях. Це вже давно не поодинокий випадок, а зовсім звичайне явище. Пора покласти цьому край ", - наголошується в петиції.

Для того, щоб петиція була розглянута Київрадою, вона повинна набрати 10 000 голосів за 90 днів.

Щоб проголосувати за дану петицію: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=9940

Вам також може сподобатись: