Киянам монетизували пільги на оплату житлово-комунальних послуг: як отримати і платити

з 1 жовтня отримувати цю пільгу готівкою або у безготівковій формі. Пільги розраховує структурний підрозділ соціального захисту населення, а не управителі багатоквартирних будинків, як це було раніше.

Це означає, що за жовтень ви сплачуєте повну суму за спожиті житлово-комунальні послуги, а суму пільги вам нарахують автоматично у безготівковій формі.

Ті пільгові категорії громадян, які до 15 жовтня написали заяви для отримання суми нарахованих пільг готівкою, будуть отримувати їх на банківський рахунок або на руки через «Укрпошту». Якщо ж ви не зверталися до Управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання, то сума пільги буде нарахована вам автоматично на персональний рахунок в «Ощадбанку».

Сума пільги буде нарахована до 20 числа наступного місяця. Перевірити, чи надійшли кошти, можна в особистому кабінеті пільговика на сайті «Ощадбанку» та в органах соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Про те, що сума пільги була перерахована надавачеві послуг, вам надійде СМС-повідомлення від «Ощадбанку» із зазначенням тієї послуги, за яку були перераховані кошти вашої пільги – сума вашої пільги перераховується надавачам послуг за спожиті вами житлово-комунальні послуги не пропорційно, а у певному порядку: за тепло, за газ, електропостачання, гарячу воду, централізоване водопостачання, водовідведення тощо.

0Shares

Вам також може сподобатись: