Забудовники та новий Київ


У представленому Кличком Генплані  Києва йдеться  про комплексний підхід до будівництва, соціально-побутову інфраструктуру, модернізацію комунальних мереж, і створення сучасних публічних просторів. Що це означає?

Забудовники визнають, що майбутнє за комплексними проектами та соціально-відповідальним будівництвом. Головна їх цінність – різноманіття концепцій і форматів. Для забудовника – це додаткові витрати, для покупця – одні плюси.

По-перше, масштаби територій і концепти проектів дозволяють створювати багатофункціональні житлові комплекси і будувати цілі міні-міста з продуманим плануванням, зонуванням просторів і повністю новою інфраструктурою.

По-друге, бажання вписати свій комплекс в існуючий міський ландшафт штовхає на пошуки компромісів, зручностей та інфраструктури для нового житла і мікрорайону.

Одне з основних протиріч, яке належить вирішити владі це те, що влада відстає від розвитку і темпів будівництва житлової нерухомості, нових кварталів, в яких є все необхідне для життя. У планах мерії – актуалізувати взаємовигідне співробітництво з забудовниками, які займаються комплексним освоєнням територій, а також залучити інвесторів до вирішення інфраструктурних завдань.

0Shares

Вам також може сподобатись: