В’їзд до центру Києва пропонують зробити платним

Платний і дорогий в’їзд до центра  Києва  і «податок на затори» – такі нововведення хочуть ввести в столиці. Паркуватися в центрі Києва має бути «дорого і боляче» – так вважає влада міста. «Єдиний метод розвантажити центр від автомобілів – зробити парковку в цьому районі набагато дорожче», – пояснював раніше мер столиці Віталій Кличко. Поки ж вулички розчищають від машин за допомогою евакуації. З початку роботи Інспекція з паркування вже виписала штрафів на 1,4 мільйона гривень .

Зараз вартість паркування у  центрі Києва обходиться в 10 грн за годину. У другій зоні (це прилеглі до центру міста вулиці) – 7 грн за годину. І 5 грн обійдеться стоянка на інших вулицях міста. А місця, де можна законно залишити авто, вказані на офіційному сайті «Київтранспарксервісу».

Також є така ідея – стягувати гроші з автомобілів, що їдуть через центр (в Європі саме це називається «податок на затори»). Але чи не створить це численні затори у самому центрі міста, чи можливо навпаки розгрузить місто від напливу автомобілів.

0Shares

Вам також може сподобатись: