В’їзд до Києва може стати платним
Нововведення може поліпшити екологію та зменшити затори.
На сайті Київради з’явилася петиція про запровадження плати за в’їзд до Києва автівок, які зареєстровані не в місті та області.
Автор петиції Андрій Кроленко пише, що нововведення може поліпшити екологію столиці та зменшити затори.
“Пропоную ввести плату за в’їзд у місто всім, крім авто з реєстрацією у місті Київ та області. Для легкових авто, мінібусів та малого комерційного транспорту – 500 гривень на місяць і 100 гривень – разовий в’їзд. Для великогабаритного транспорту, включаючи автобуси – 1 500 гривень, 150 гривень – разовий в’їзд”, – йдеться у петиції.
За словами Кроленка, отримані кошти можна буде спрямувати “на рішення з екологічного контролю за транспортом та на ремонт доріг”.
Фото: Shutterstock
