Альтернатива громадському транспорту

Коли кияни не можуть пересуватися містом громадським транспортом, стають актуальними малі індивідуальні види транспорту. Електросамокати, велосипеди або гіроскутери дають можливість самоізольовано і дешево дібратися із пункту “А” до пункту “Б”.

Мікромобільність – користування невеликими транспортними засобами, швидкість яких до 25км/год. Мікромобільність потребує інфраструктури: відокремлені доріжки для велосипедів, самокатів і окремі для пішоходів.

Міста стають все більш густонаселеними з тривалим прогнозованим зростанням. ООН прогнозує, що до 2050 року третина населення світу буде жити у містах. Це означає, що більше людей у ​​містах потребуватимуть доступу до гнучких і доступних послуг мобільності для безлічі різноманітних подорожей. Містам вже не вистачає місця для приватних автомобілів, а затори роблять рух перевантаженим для інших видів транспорту у години пік.

По мірі того, як потреба у мікромобільності зростає, містам, і особливо Києву потрібно буде підтримувати це. Під час коронавірусної кризи та після неї мікромобільність перетвориться на популярний, безпечний транспорт.

0Shares

Вам також може сподобатись: